Hotelagent bir header logo markasıdır.
Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentesi Belge No:2242

HotelAgent’ın profesyonel çözümleri İle rakiplerinizden daima bir adım önde!
Hikayemiz

HotelAgent, turizmin her alanında sunduğu hizmetlerle, sektörün bir bütün halinde gelişmesi yolunda öncü adımlar atan Etsgroup’un hayata geçirdiği markalardan biridir. 2020 yılında hizmet vermeye başlayan HotelAgent, satış ve pazarlama faaliyetlerinde otel işletmelerine çözüm ortağı olmak için kuruldu.

Etsgroup’un 30 yılı aşkın deneyimini arkasına alan HotelAgent, teknolojik altyapısı ve alanında uzman ekipleri ile oteller için; çağrı merkezi hizmeti, online satış modülü hizmetlerinin yanı sıra sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama gibi destekleyici pek çok hizmeti bir arada sunuyor.

Size Nasıl Bir Fayda Sağlıyoruz?
Profesyonel Ekipler

Daha az maliyetle çok daha güçlü bir ekiple çalışacaksınız.

Donanımlı Altyapı Desteği

Satış öncesinde ve sonrasında eksiksiz misafir iletişimi ve takibi sağlayacaksınız.

İtibar Yönetimi

Size özel stratejilerle hedef kitlenize kendinizi çok daha doğru anlatabileceksiniz.

Performans Artışı

Doğru pazarlama stratejileri ve daha düşük maliyetle yüksek performans sağlayacaksınız.

Referanslar
HotelAgent olarak kurulduğumuz günden beri, çok sayıda otel için altyapı, satış ve pazarlama ihtiyaçları konusunda çözüm ortağı oluyoruz. İşbirliği yaptığımız oteller arasına gün geçtikçe yenileri ekleniyor. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan ihtiyaç odaklı planlamalar ve paket olarak ya da tek tek faydalanılabilecek hizmetlerimizle tüm markalarımızın hedeflerine emin adımlarla ilerlemesine destek oluyoruz.